map_pointer ul. Modrzejowska 27, 42-500 Będzin | tel.698-44-34-24, (32)730-04-44

Pomoc psychiatry, psychologa, psychoterapeuty - Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź

Grupa rozwoju osobistego dla kobiet JA W PEŁNI

Spotkania grupy rozwoju osobistego to spotkania w kręgu kobiet, w trakcie których zapominasz o obowiązkach, dzielisz się energią i nabierasz sił oraz robisz dla siebie coś wartościowego.

PROGRAM:

Program spotkań grupy będzie dostosowany do potrzeb uczestniczek, a tematyka sesji dotyczyć będzie następujących zagadnień:

  1. Asertywna obrona własnych granic, bez uległości i agresji
  2. Poczucie spełnienia – warsztaty twórczego życia
  3. Zdrowe przeżywanie „trudnych” emocji – związek psychiki ze zdrowiem
  4. Relaksacja – czy daję sobie prawo odpoczywać?
  5. Kobiece wyobrażenia miłości – twoje wizje i mity na temat związków damsko-męskich
  6. Jedzenie w moim życiu – o ukrytych znaczeniach twojego sposobu żywienia
  7. Ja realna a ja idealna – warsztat samopoznania i sympatii dla samej siebie
  8. Symbolika ciała: co powiedziałoby Twoje ciało gdyby umiało mówić?

CEL I CHARAKTER SPOTKAŃ:

Warsztaty służą lepszemu poznaniu samej siebie i odkryciu swojego potencjału poprzez wymianę doświadczeń i twórczy udział w grupie. Nie mają charakteru psychoterapii, tzn. nie są ukierunkowane na dogłębne analizowanie osobistych problemów.

Udział w kręgu kobiet umożliwi Ci wzmocnienie poczucia własnej wartości i pełniejsze spojrzenie na swoją kobiecość, da Ci większą świadomość własnych emocji i ciała oraz związku między nimi, a także pomoże Ci w osiągnięciu większej otwartości w relacjach z innymi. A poza tym wszystkim – przyniesie Ci dużo radości i przyjemności! Pozwól sobie na zrobienie czegoś dobrego dla siebie.

TERMINY:

Cykl grupy JA W PEŁNI obejmuje 10 spotkań raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych. Każde spotkanie trwa 2h 30min.

Planowany termin rozpoczęcia spotkań grupy: po uzbieraniu się odpowiedniej liczby uczestniczek.

MIEJSCE:

Ośrodek Terapii i Psychoedukacji KOMPAS, ul. Modrzejowska 27, Będzin.

KOSZT:

jedno spotkanie– 50 zł/os.
Płatne w dwóch ratach:
I rata wysokości 250 zł – płatne do przed rozpoczęciem zajęć, II rata wysokości 250 zł – płatne w połowie cyklu. LICZBA UCZESTNICZEK: 8-14 osób

OSOBY PROWADZĄCE:

Joanna Dylik - Jestem psychologiem w trakcie Szkolenia Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integratywnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Na co dzień pracuję w Gabinecie EEG Synergia w Gliwicach, gdzie zajmuję się diagnozą neuropsychologiczną oraz prowadzę terapię neurofeedback. Współpracuję z Centrum Zarządzania Kryzysowego w Zabrzu. Pomagam osobom doświadczającym trudności życiowych oraz tym, którzy poszukują rozwoju osobistego. Praca z ludźmi jest moją pasją i ciągłym wyzwaniem. Jestem przekonana, że kontakt z drugim człowiekiem daje nieograniczone możliwości rozwoju i wsparcia.

Ewelina Rejner - Jestem pedagogiem zdrowia i psychologiem, a także absolwentką Studium Psychologicznego Treningu Grupowego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie, gdzie kształciłam się i rozwijałam jako trener grupowy. Moje doświadczenie w pracy z grupami obejmuje dorosłych i młodzież – miałam przyjemność pracować zarówno z tymi, którzy doświadczają pewnych trudności czy kryzysów, jak i z tymi, którym dopisuje najlepsze zdrowie i samopoczucie. Aktualnie pracuję jako psychoterapeuta w Ośrodku Terapii i Psychoedukacji „Kompas” w Będzinie. Udział w warsztatach rozwojowych, między innymi tych w kręgu kobiet, to dla mnie zawsze wielka radość i źródło inspiracji.

KONTAKT I ZAPISY:

Kontakt pod numerem telefonu: 889 927 405, lub na adres e-mail: warsztaty.kompas@gmail.com
Zapraszamy Cię do udziału! O uczestnictwie decyduje kolejność zapisów i dokonywania wpłat.